66148ff3634e4869ad3629dc79e528a5

źródło:tumblr.com

Wokół nas, mimo mroźnej aury, kwitnie miłość. Coraz częściej pielęgnujemy swoje związki, doceniamy drugie połówki, zakochujemy się i dbamy o serduszkowy nastrój. Już niedługo wielu z nas będzie celebrować wyjątkowy dzień – 14 lutego. Wtedy wszystkie chwyty dozwolone. Nie macie pomysłu na zaskoczenie swojej miłości?

Podpowiadamy, w całej Polsce odbędzie się mnóstwo koncertów. Może warto postawić na kulturę i dobrą zabawę? Walentynki wypadają we wtorek, ale mnóstwo atrakcji można znaleźć już od piątku. Fani starych klimatów mogą postawić na wystrzałowy koncert Thomasa Andersa & Modern Talking Band, Savage i innych artystów. 10 lutego wszyscy wystąpią w katowickim Spodku, a sam Thomas Anders z zespołem następnego dnia w Arenie Szczecin, z kolei pozostali artyści w Łodzi. Na miłośników nowoczesnej klasyki czeka występ Cugowskich wraz z Mazowszem. Zarówno w piątek, jak i sobotę wystąpią oni w Otrębusach.

Polskie nuty zabrzmią w niedzielę 12 lutego w Tarnowskich Górach, to tam zagra zespół Łzy. Tego samego dnia koncertować będą m.in. Natalia Kukulska (Kielce) i Ania Dąbrowska (Rybnik). W Walentynki chętni będą mogli zrelaksować się przy wybranych brzmieniach, każdy znajdzie coś dla siebie. We wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się show „Super disco 80-90” pełne znakomitości z tamtych lat. W Kielcach zaś łagodne dźwięki zaprezentuje Leon Voci – kwartet stawiający na muzykę klasyczną. Ciekawym pomysłem może być impreza „Święte Walentynki” w warszawskiej Proximie. Projekt zrzesza chrześcijan stawiających na dobrą zabawę. W trakcie można nie tylko spotkać ciekawych ludzi, ale również umocnić więź ze swoim wybrankiem/wybranką. To tylko część propozycji, jakie są Wasze?

 

walntynki

CORAZ BLIŻEJ…..