Kim jesteśmy oraz czym jest hewti.pl

Gru 1, 2016 | Aktualności |

Sklep internetowy z koszulkami o nazwie hewti.pl to nowość na polskim rynku koszulek z nadrukiem. Hewti.pl to unikalne projekty, które metodą nadruku cyfrowego nanoszone są na koszulki bawełniane. Co nas wyróżnia na rynku ? Każdy zada sobie to pytanie. Odpowiedź jest prosta. Unikalne, autorskie projekty, których nie znajdziecie nigdzie indziej, tylko na naszej stronie hewti.pl.

Jesteśmy bardzo elastyczni. Koncert, duże wydarzenie, impreza sportowa, która odbędzie się w naszym kraju to powód aby wejść na naszą stronę i znaleźć odpowiedni projekt i koszulkę, która będzie was wyróżniała na tle innych osób. Staramy się, aby hewti.pl był nie tylko sklepem z koszulkami i stałymi projektami, ale sklepem, który dostosowuje się do was, do waszych potrzeb.

Wszystkie projekty zmieszczone na stronie powstają dosłownie z „pod ręki” plastyka, a więc przygotowując się na koncert lub imprezę sportową najpierw zajrzyjcie na stronę hewti.pl, wybierzcie koszulkę z ulubionym projektem, a my w jak najszybszym czasie prześlemy ją do was.

Koszulki z nadrukiem, które znajdują się w naszym asortymencie to koszulki firm: Fruit of the loom oraz JHK. Mamy nadzieję, że wszystkie koszulki z nadrukiem spełnią wasze wymagania, a wspaniałe projekty odróżnią was od innych.

Nie czekajcie, wejdźcie na hewti.pl i zamówcie koszulkę ! Zapraszamy !